Terminal Sunmi P2 Lite

Gotowy na wszelkie warunki

  

sunmi-p2-lite-android-payment-terminal1 hubspot

Sunmi P2 Lite

Pierwszy terminal płatniczy z rodziny terminali Sunmi P2 już dostępny w ofercie MCX.

To niezawodne narzędzie w Twojej codziennej pracy. Poznaj jego możliwości i zacznij korzystać z nowej generacji terminali płatniczych. Od teraz płatności to jedna z kilkunastu funkcjonalności, które będzie realizował Twój nowy terminal.

Sunmi P2 Lite to więcej niż terminal przyjmujący płatności bezgotówkowe. Może pełnić funkcje telefonu, skanera, nawigacji, czy aparatu! I to wszystko w rozmiarze telefonu komórkowego z wygodnym i przyjaznym środowiskiem pracy zbudowanym na znanym powszechnie systemie operacyjnym Android. Z urządzeniami peryferyjnymi (np. drukarki) połączysz się bez problemu przy pomocy Bluetooth'a lub Wi-Fi.

Zainteresowany?

Dlaczego P2 Lite to dobry wybór?

p2lite-main04

Jest mobilny

Duży dotykowy ekran (5.0") pozwala nie tylko wygodnie przyjąć płatność, ale sprawdzić również w nawigacji miejsce dostawy, odebrać pocztę, czy pokazać klientowi zdjęcia produktu. Dodatkowo jest lekki i poręczny - czas ruszyć z P2 Lite w drogę.

p2lite-laser_hubspot

Jest wielofunkcyjny

Łączy w sobie funkcje kilku innych urządzeń. Działa na systemie Android, dzięki czemu praktycznie każdy użytkownik telefonu komórkowego intuicyjnie go obsłuży. Jeżeli brakuje Ci jakiejś funkcji - zajrzyj do dedykowanego sklepu z aplikacjami.

wytrzymaly_hubspot

Jest wytrzymały

Każdemu z nas zdarza się upuścić telefon. Nie musisz się obawiać zbicia szybki w P2 Lite. Jest solidny, a jego konstrukcja wewnętrzna i obudowa przygotowane do pracy w trudnych warunkach. Spełnia normy IP67 i wytrzymuje upadki z wys. 1m.

Wygodny terminal płatniczy

Bezpiecznie przyjmuj płatności bezgotówkowe certyfikowaną aplikacją płatniczą:

  • Pasek magnetyczny
  • Karty czipowe
  • Płatności zbliżeniowe NFC
  • Płatności kodami QR
  • BLIK

Terminal otrzymał certyfikację VISA i MasterCard

p2lite_back_hubspot

 

 

 

 

 

 

 

Jedno urządzenie - wiele funkcji

phonecall_hubspot

Połączenia telefoniczne

Terminal posiada wejście na kartę sim, a dzięki połączeniu bluetooth bezpiecznie wykonasz służbowe połączenia telefoniczne.

barcode_hubspot

Skaner kodów 1D

Wbudowany laserowy skaner w terminalu daje możliwość  odczytywania kodów kreskowych oraz coraz powszechniejszych kodów QR. 

battery_icon_hubspot1

Bateria

Pojemna, wymienna  bateria pozwoli Ci przyjmować transakcje bezprzewodowo, bez obawy o długość pracy na jednym ładowaniu.

Czy Twój terminal potrafi tyle samo?

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak to rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie - skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do jednego z naszych opiekunów:

Agata Gradowska

+48 695 330 905

Artur Klaga

+48 661 929 025

albo skorzystaj z formularz zamieszczonego poniżej: